Kontakt

Telefon

Tel: +46 144-153 00
Öppettider: Mån-Fre 07.30-16.30, lunch 12-13

E-post
order@hallins.com
support@hallins.com
claim@hallins.com
dispatch.sales@hallins.com

Ägare/ företagsledning

Tommy Hallin

CEO / Koncern VD
+46 72-570 00 00
tommy.hallin@hallins.com

Christer Hallin

Research & Development Manager / Utvecklingschef
+46 72-570 00 01
christer.hallin@hallins.com

Företagsledning & Försäljning Export

Lars Torpman

Vice President & Export Manager / Vice VD & Exportchef

+46 70-686 79 90
lars.torpman@hallins.com

Försäljning Restaurang & Storkök

Andreas Karlsson

Sales

+46 72-570 00 07
andreas.karlsson@hallins.com

Marknad & Försäljning

Marie Theorell

Sales & Marketing

+46 72-570 00 02

marie.theorell@hallins.com

Customer Care

Peter Sandberg

Customer Care

+46 72-570 00 04

peter.sandberg@hallins.com

 

Eftermarknad (teknisk support, reklamationer, reservdelar)

claim@hallins.com

Hallins Sales AB
Fabriksvägen 1,
SE-599 33 Ödeshög

GPS
Lat: N58º 13′ 49,67″
Long: E 14º 38′ 14,63″
Klicka här för karta

Telefon
Tel: +46 144-153 00
Öppettider: Mån-Fre 07.30-16.30, lunch 12-13