Kontakt

Telefon

Tel: +46 144-153 00
Öppettider: Mån-Fre 07.30-16.30, lunch 12-13

Ägare/ företagsledning

Tommy Hallin

CEO / Koncern VD
+46 72-570 00 00 tommy.hallin@hallins.com

Christer Hallin

Research & Development Manager / Utvecklingschef
+46 72-570 00 01 christer.hallin@hallins.com

Planering & Order

Joachim Karlsson

Order & Produktionsplanering
+46 72-570 00 47
joachim.karlsson@hallins.com

Produktion

Michael Ura

Produktionschef
+46 72-570 00 41
michael.ura@hallins.com

Teknik, Offert & Konstruktion

Tommy Sundberg

Konstruktion & Beredning
+46 72-570 00 35
tommy.sundberg@hallins.com

Jimmy Stillersson

Konstruktion & Beredning
+46 72-570 00 43
jimmy.stillersson@hallins.com

Oliver Eriksson

Konstruktion & Beredning
+46 72-570 00 53
oliver.eriksson@hallins.com

Eftermarknad & Kvalité

Fabian Egedal

Eftermarknad & Kvalité Industri
+46 72-580 00 11 fabian.egedal@hallins.com

Ekonomi

Therese Lundahl

Redovisningsekonom
+46 72-570 00 23
therese.lundahl@hallins.com

Katarina Bjugård

Redovisningsekonom
+46 72-580 00 28
katarina.bjugard@hallins.com

Inköp

Josefine Lind

Operativ inköpare
+46 72-570 00 03
josefine.lind@hallins.com

Jennie Andersson

Strategisk inköpare

Hallins Production AB
Fabriksvägen 1,
SE-599 33 Ödeshög

GPS
Lat: N58º 13′ 49,67″
Long: E 14º 38′ 14,63″
Klicka här för karta

Telefon
Tel: +46 144-153 00
Öppettider: Mån-Fre 07.30-16.30, lunch 12-13